26 Kasım 2020 Perşembe

Araştırma Görevlisi Alımı Nihai Değerlendirme Sonuçları Hakkında!!!

03 Kasım 2020 Salı 17:30 tarihinde eklendi | 151 defa okundu

Değerli Adaylar, 

02 Kasım 2020 tarihinde gerçekleştirilen sınav sonucunda nihai değerlendirmeler şu şekilde olmuştur;

Turizm Rehberliği

Turizm İşletmeciliği

12.10.2020 tarihli ve 31272 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan Üniversitemizin çeşitli birimlerine, 2547 Sayılı Yükseköğretim Kanunu’nun ve “Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav ile Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmeliğin” ilgili maddelerine göre aşağıda Nihai Değerlendirme Sonuçları ilan edilen öğretim elemanı kadrolarına atanmaya hak kazanan adaylarımızın “persdb.isparta.edu.tr” internet adresinde “DÖKÜMAN ARŞİVİ” bölümünde “Kullanılan Formlar (Akademik)”da bulunan “Öğretim Görevlisi / Araştırma Görevlisi Kadrolarına Atanma Dilekçesi”ni ekleriyle birlikte atanmaya hak kazandığı Fakülteye/Meslek Yüksekokuluna 18.11.2020 Çarşamba günü mesai bitimine kadar teslim etmesi gerekmektedir (Rektörlük kadrosuna atanmaya hak kazanan adayın Personel Daire Başkanlığına teslim etmesi gerekmektedir).

Atanmaya hak kazanılan kadronun bulunduğu Rektörlük/Fakülteye/Meslek Yüksekokuluna zamanında yapılmayan başvurular ile eksik bilgi ve belgeyle veya gerçeğe aykırı belgelerle yapılan başvurular işleme alınmayacaktır.

İstenilen belgelerde gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu tespit edilenlerin atamaları yapılmayacaktır. Bunların atamaları yapılmış olsa dahi iptal edilecektir. Bu kişiler hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

TANITIM VİDEOSU 2020

.............................................................................

Bizi takip edin 

 

       

.............................................................................

 

BAĞLANTILAR